Elite Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Elite Guild

Shaiya Gordion Elite Guild

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Elite Birliği Kuralları

YazarMesaj
llHEROll
Admin
llHEROll

Elite Birliği Kuralları Empty
MesajKonu: Elite Birliği Kuralları   Elite Birliği Kuralları EmptyPerş. Tem. 08, 2010 8:33 am

1-Birliğimizde reel hayat ahlak kuralları geçerlidir.Çünkü her playerin de bir insan olduğunu unutmayalım.
2-Birlik içi ap nesneleri dışında item, lapis v.b ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır.
3-Takas yada birlik chat den tartışmak küfürleşmek yada hakaret etmek yasaktır.
4-Birlikden kendisi ayrılan bir oyuncu istisnai durumlar dışında tekrar alınmayacaktır.
5-Oyun içi party leri öncelikle birlik üyelerinden kurmak zorunludur.
6-Yönetim kadrosundan verilen görevleri yerine getirmeli ve birlik çıkarları gözetilmelidir.
7-Birlikce kesilen bos lardan düşen itemler birliğe aittir ve birlik deposuna konur,ışık itemleri satılıp birlik kasasına konur.
8-Bos zamanlarında çağırılan üyenin istisnalar dışında gelmiyorum deme hakkı yoktur.
9-Birlik deposunda bulunan itemler level i gelmeden dağıtılmaz.
10-İtem dağılımı önceliği yüksek levelli playerlardadır.
11-Kimse kimseyi kasmak zorunda değildir o beni pt ye almadı diye lütfen dargınlık olmasın.
12-Bu basit ve birlik için gerekli kurallar oyunu daha keyifle oynamamız içindir uyduğunuz için teşekkür ederim.
https://elite.yetkin-forum.com

Elite Birliği Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası